Шрифт:
+
Колір:
Т
Т
Т
Зображення:
Звернення голови
Звернення голови

Дорогі гості сайту!

       Щиро запрошуємо вас відвідати сторінки  нашого сайту,  щоб ближчим  став для  вас чудовий семенівський край з його багатим історичним минулим і настійним ритмом сучасного життя.

          Наша земля в своїй історичній пам’яті береже згадку про шлях, яким в далекі часи до Криму їхали валки чумаків, про козацький полк, що формував у 1812 році І.П. Котляревський у Горошиному - одному із найстаріших поселень на теренах Полтавщини - і досі височіє правічний дуб, під яким розгортались ті незабутні події… Тож і на Гербі району здіймається козацький хрест і розсипані зорі як символ давнього чумацького шляху.

            Трагічною сторінкою в  нашому літописі є жорстока розправа фашистів над мирним населенням села Великі Липняги у вересні 1943- го, коли у пеклі нацистського звірства загинула 371 людина… Недарма це село з гіркотою називають «українською Хатинню».

          На жаль, перипетії новітньої історії, власне, як і скрізь, порушили ритм зростання всіх сфер життя району. Але семенівці живуть надією на відродження колишньої слави, на вагомі здобутки в світлі нової доби, для чого є всі передумови. Це підкріплюється практичними діями в полі співпраці з інвесторами, впровадженні новітніх технологій, участі соціальних проектів територіальних громад в Програмах розвитку місцевого самоврядування, організації системної роботи з благоустрою, поглибленні уваги до перспективи галузей освіти, медицини, культури та вирішенні багатьох інших назрілих питань.

              Семенівщина багата на талановитих умільців, народних митців.

         Серед творчих особистостей яскравим сяйвом виграє літературна зоря Євгена Бутенка – лауреата премій імені Володимира Малика та Панаса Мирного. Завдяки художньо - публіцистичному відтворенню багатої історичної скарбниці рідного краю, невтомному багаторічному пошуку джерел минувшини виведено із забуття багато гідних імен, розгорнуто покриті ореолом віків сторінки життя далеких пращурів.

        В районі багаті традиції по відзначенню свят та пам’ятних подій. Є і свої «бренди» - зокрема, традиційне щоосіннє обласне «Свято веселої мудрості» в с. Веселий Поділ, започатковане в 1990 році з нагоди вшанування славетного земляка - відомого байкаря Леоніда Глібова.

              В   старовинному  козацькому   селі   Худоліївка   щорічно   на   Покрову   Пресвятої    Богородиці проходить свято козака Худолія, котрий, за місцевими переказами, в давнину заснував це поселення.

      Тож дізнавайтеся з нашого сайту про новини району, досягнення та проблеми місцевого самоврядування, плани на майбутнє та перспективи.

 

З повагою,

голова районної ради                                                                                     Юрченко Віктор Васильович

0 Звернення голови
Назад до розділу
Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться та отримуйте оперативну інформацію про заходи, надзвичайні ситуації та інші важливі події